Yeni Mad Max Filminde Anya Taylor-Joy’u Görebiliriz

Yeni Mad Max Filminde Anya Taylor-Joy’u Görebiliriz

  Mart 31, 2020

  158 Okunma

Yönetmen George Miller yeni Mad Max filmi için Anya Taylor-Joy ile görüştü. 2021 yılında çekimlerine başlanması düşünülen yeni Mad Max filmi için çalışmalar sürüyor. Yeni film Furiosa karakterini anlatacak. Serinin yönetmeni George Miller

Yönetmen George Miller yeni Mad Max filmi için Anya Taylor-Joy ile görüştü.

2021 yılında çekimlerine başlanması düşünülen yeni Mad Max filmi için çalışmalar sürüyor. Yeni film Furiosa karakterini anlatacak. Serinin yönetmeni George Miller “Mad Max: Fury Road”da Charlize Theron’un hayat verdiği Furiosa karakteri için Anya Taylor-Joy ile görüştü.

Şu sıralar çokça erteleme/iptal haberi gelen sinema dünyasından iyi haberler de geliyor. Mad Max 5 filmi oyuncu seçmelerine resmen başladı. Filmin yönetmeni George Miller, Anya Taylor-Joy ile Skype üzerinden görüştü. Yeni filmde Furiosa karakterinin genç halini oynayacağı düşünülen Anya Taylor-Joy ile görüşmeler devam ediyor.

Görüntülü arama yoluyla yapılan bu oyuncu seçimi içinde bulunduğumuz dönemin zorunluluklarını göz önüne aldığımızda gayet normal. Küresel virüs salgını devam ederken, filmin çekimlerine ne zaman başlayacağını söylemek çok güç. Ancak normal şartlar altında 2021 yılında çekimlere başlanacağı düşünülüyor.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmpuan.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.