Wonder Woman 1984 Ağustosa Ertelendi

Wonder Woman 1984 Ağustosa Ertelendi

  Mart 31, 2020

  145 Okunma

 “Woman Woman 1984” koronavirüs salgınından etkilenen son Hollywood yapımı oldu. Koronavirüs salgınından dolayı bir yapımın daha vizyon tarihi ertelendi. “Wonder Woman 1984” küresel salgından dolayı vizyon tarihini ağustos ayının ortasına erteledi. Koronavirüs(COVID-19) salgını eğlence sektörünü ciddi bir şekilde etkilemeye devam ediyor. Sayısız organizasyon, proje, yapım ya ertelendi ya da çal...

“Woman Woman 1984” koronavirüs salgınından etkilenen son Hollywood yapımı oldu.

Koronavirüs salgınından dolayı bir yapımın daha vizyon tarihi ertelendi. “Wonder Woman 1984” küresel salgından dolayı vizyon tarihini ağustos ayının ortasına erteledi. Koronavirüs(COVID-19) salgını eğlence sektörünü ciddi bir şekilde etkilemeye devam ediyor. Sayısız organizasyon, proje, yapım ya ertelendi ya da çalışmayı durdurdu. Virüsün yayılmasını önlemek amacıyla dünya çapında insanlara zorunda kalmadıkça dışarı çıkmamaları duyuruldu. Sosyal yaşamı minimuma indirmek, izole bir şekilde salgın süresince evde durmak artık insanlık görevi sayılıyor.

Yapım şirketleri ve film stüdyoları da salgın sürecinde çoğu projeyi erteledi, durdurdu ya da online olarak yayınlama yolunu seçti. Warner Bros. da bu kararı alan şirketler arasında. “Wonder Woman 1984” filminin online olarak yayınlanmayacağını, sinemada gösterime gireceğini bildiren stüdyo, filmin yeni vizyon tarihini 14 Ağustos 2020 olarak belirledi.

 

 

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmpuan.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.