Marianne Faithfull’un Biyografisinde Başrol Netleşti

Marianne Faithfull’un Biyografisinde Başrol Netleşti

  Ekim 29, 2019

  96 Okunma

Ünlü şarkıcı ve aktris Marianne Fatihfull’un hayatını anlatacak ve henüz ismi duyurulmamış olan filmin başrolünde kimin yer alacağı netleşti! Müzikallerde görmeye oldukça alışık olduğumuz bir isim olan Lucy Boynton yine müzikal bir biyografi olan isimsiz projede Marianne Faithfull’u canlandıracak. Boynton 4 Oscar’a kucak açan Freddie Mercury biyografisi Bohemian Rhapsody’de, Mercury’nin ilk aş...

Ünlü şarkıcı ve aktris Marianne Fatihfull’un hayatını anlatacak ve henüz ismi duyurulmamış olan filmin başrolünde kimin yer alacağı netleşti!

 

Müzikallerde görmeye oldukça alışık olduğumuz bir isim olan Lucy Boynton yine müzikal bir biyografi olan isimsiz projede Marianne Faithfull’u canlandıracak. Boynton 4 Oscar’a kucak açan Freddie Mercury biyografisi Bohemian Rhapsody’de, Mercury’nin ilk aşkı olan Mary Austin’e hayat vermişti. Boynton daha önce 2016 yılında yine müzikal bir film olan Sing Street’te de yer almıştı. Hatta genç aktrisin yıldızı bu film ile parladı da diyebiliriz.

Lucy Boynton, başrolünde yer alacağı filmin ayrıca yapımcılığını da üstlenecek. İsmi gibi henüz yönetmeni de belirlenmeyen film; şarkıları ile olduğu kadar ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla da anılan Marianne Faithfull’un hayatının bilinmeyen yönlerini izleyici ile paylaşacak.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmpuan.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.