Bomba Kadrolu Azizler’in Çekimleri Başladı

Bomba Kadrolu Azizler’in Çekimleri Başladı

  Ekim 29, 2019

  114 Okunma

2020 içinde gösterime girmesi planlanan Azizler hem Yağmur ve Durul Taylan Biraderler’in 10 yıl sonra sinemaya dönüş filmi oluşu hem de dev isimleri bir araya getirdiği kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor! Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan Azizler’in oyuncu kadrosunu Engin Günaydın, Binnur Kaya ,İlker Aksum, Haluk Bilginer, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, Gülçin Santırcıoğlu, Hül...

2020 içinde gösterime girmesi planlanan Azizler hem Yağmur ve Durul Taylan Biraderler’in 10 yıl sonra sinemaya dönüş filmi oluşu hem de dev isimleri bir araya getirdiği kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor!

 

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan Azizler’in oyuncu kadrosunu Engin Günaydın, Binnur Kaya ,İlker Aksum, Haluk Bilginer, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, Göktuğ Yıldırım, Helin Kandemir gibi isimler oluşturuyor.

En son 2009 yapımı Vavien filminde Engin Günaydın, Binnur Kaya ve İlker Aksum ile birlikte çalışan ve ardından sinemaya ara veren Taylan Biraderlerin yeni filmi Azizler’in çekimleri İstanbul’da gerçekleşiyor.

Henüz konusu ve vizyon tarihine dair detayların paylaşılmadığı film hakkında haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmpuan.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.